Novinky JABLOTRON

 

Image  

Vážení fanúšikovia,
ďakujeme vám za vašu podporu a spoluprácu v uplynulom roku.
Prajeme vám radostný, bezpečný a úspešný nový rok.
Tím JABLOTRON

Facebook

19.12.2022

Image  

Funkcia DEŇ/NOC

A je to tu opäť - dni sa skracujú 😢. Ale vďaka inteligentnej funkcii JABLOTRON 100+ DEŇ/NOC bude váš dom automaticky vedieť, čo má robiť,  kedykoľvek a na akomkoľvek mieste, keď sa začne stmievať. 👍
Využitie funkcie DEŇ/NOC:
✅ Osvetlenie príjazdovej cesty
✅ Zapnutie požadovaných svetiel v dome
✅ Stiahnutie žalúzií
✅ Stlmenie klávesnice
✅ Akákoľvek iná automatická činnosť, ktorú si želáte
Požiadajte preto svojho inštalatéra, aby pre vás nastavil inteligentnú funkciu DEŇ/NOC a užívajte si väčšiu bezpečnosť a pohodlie aj v tmavom ročnom období.

WEB Jablotron I Facebook

08.09.2022

Image  

Bezpečnosť pre vašu firmu

Majte svoje podnikanie pod zámkom so systémom JABLOTRON 100+
Prečo?

Jednoduchá obsluha pre každého. 🟢🔴
Kvalitné riešenie a viac ako 30 rokov vývoja a inovácií. ✔️ 👍 👍
Odborná inštalácia profesionálmi. 👷♂️🛠️
Možnosť pripojenia na pult centrálnej ochrany (k strážnej agentúre). 🚨🚔

WEB Jablotron I Facebook

15.08.2022

Image  

Monitorujte "očami" 😉 

Posuňte svoj alarm na vyššiu úroveň - vďaka jedinečnému prepojeniu s našimi kamerami JI-111C a JI-112C máte vždy prehľad o svojom dome. V aplikácii MyJABLOTRON nájdete minútu po minúte videozáznam každej udalosti, jej históriu a možnosť prezrieť si svoj domov v reálnom čase. 

WEB Jablotron I Facebook

09.08.2022

Image  

Ovládaj svoj domov odkiaľkoľvek...

Z ležadla na pláži 🏖️ alebo z vrcholov hôr ⛰️, z domu alebo zo zahraničia - svoj domov máte pod palcom odkiaľkoľvek vďaka mobilnej aplikácii 📱MyJABLOTRON.
Zistite, čo naša aplikácia dokáže:

Facebook I Jablotron

01.07.2022

Image  

📱🌟 Vylepšili sme pre vás aplikáciu MyJABLOTRON!

Už vám neunikne žiadne upozornenie - v histórii sa môžete vrátiť až o 30 dní späť. Môžete tiež zmeniť poradie ovládacích prvkov (PG) alebo ich úplne skryť. Teraz môžete objekt čiastočne zabezpečiť jednoducho z widgetov alebo zo zoznamu sekcií.
Ktorá nová funkcia sa vám páči najviac?

Facebook

27.05.2022

Image  

Núdzové multifunkčné tlačidlo JA-156J

Skrytá pomoc na dosah ruky - to je naše núdzové multifunkčné tlačidlo JA-156J 🆘. Ideálne do všetkých prevádzok, kde sa manipuluje s peniazmi 💰, drahým tovarom 💎 alebo pre nočných strážnikov.
Tlačidlo má niekoľko funkcií:
- Dá sa ovládať nenápadne rukou alebo nohou. 🦶✋
- Dokáže rozpoznať bankovky a cenné papiere. 💶
- Môže sa použiť na overenie prítomnosti osoby 🧍.

Facebook

13.05.2022

Image  

Inteligentná domácnosť alebo alarm?

Vedeli ste, že zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ v sebe prepája funkcie alarmu a inteligentnej domácnosti? Postará sa tak nielen o vaše bezpečie, ale aj pohodlie. Zistite viac v našom článku:

Facebook I JAblog

02.05.2022

Image  

Poznáte už tlačidlo JA-158J?

Čo robí nástenné tlačidlo JA-158J? Môže na diaľku spustiť núdzový alarm 🆘. Môžete ho použiť na ovládanie zabezpečovacieho systému a domácich spotrebičov alebo ho použiť ako zvonček 🔔.

Facebook

22.03.2022

Image  

CONECO 2022

Konečne po dlhej dobe sa môžeme spoločne vidieť na medzinárodnom veľtrhu v Bratislave. Radi poradíme s výberom komponentov a predvedieme, ako náš systém funguje.

Facebook

22.03.2022

Image  

Doplňte svoj zabezpečovací systém o videoverifikačnú kameru 🎥.

Ideálne miesto pre vlámanie je také, kde zlodeja nezachytí bezpečnostná kamera. To úplne ignorovala dvojica zlodejov z Kanady. Rozhodli sa totiž vykradnúť obchod so zabezpečovacou technikou. Ich čin a tváre zachytilo celkom 17 kamier 🎥🎥🎥 z rôznych uhlov. Nevedomky sa tak stali hviezdami filmu, ktorý by sa kľudne mohol volať Blbý a blbší.

Facebook

09.02.2022

Image  

Detektory 🔥💧💨

Vedeli ste, že zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred vonkajším nebezpečenstvom, ale vďaka environmentálnym detektorom vás dokáže včas upozorniť na vznikajúce nebezpečenstvo vo vnútri vašej domácnosti alebo firmy – či už ide o požiar 🔥, únik vody💧 alebo nebezpečného plynu 💨.

JAblog I Facebook

27.01.2022

Image  

Nová verzia 8.0.0

Teraz môžete mať lepší zážitok z prezerania aplikácie MyJABLOTRON 8.0.0 na obrazovkách tabletov vďaka novému režimu na šírku. 
🖊️ Dajte nám vedieť, ako sa vám páči. 😊

Facebook

17.01.2022

Image  

Objavte naše riešenia

🏠 Riešite stavbu alebo rekonštrukciu svojej nehnuteľnosti a uvažujete o inštalácii zabezpečovacieho systému alebo inteligentnej domácnosti? Vyskúšajte v našom inteligentom sprievodcovi ako jednoducho si môžete zabezpečiť ochranu a komfort so systémom JABLOTRON. 😉

WEB Jablotron I Facebook

26.11.2021

Image  

Profesionálna montáž 🛠️

O váš pocit bezpečia a kľudný spánok 🛏️💤 sa po celom svete 🌍 stará už 49 000 montážnych partnerov. Pomôžu Vám s výberom riešenia na mieru a zrealizujú odbornú inštaláciu. Zistite viac o tom, prečo sa oplatí nechať montáž bezpečnostného systému na odborníkov.

WEB Jablotron I Facebook I JAblog

19.11.2021

Image  

Kto býva pod nami?

🌊 Vytopiť susedom byt určite nie je najvhodnejší spôsob, ako sa lepšie spoznať. Nechajte si preventívne k zabezpečovaciemu zariadeniu JABLOTRON 100+ nainštalovať aj záplavový detektor, ktorý Vás včas upozorní a udrží susedské vzťahy v suchu.

Pozrite sa, aké ďalšie environmentálne detektory si môžete zaobstarať.

WEB Jablotron I Facebook

10.11.2021

Image  

Všetko testujeme...

Už od samotného vzniku Jablotronu dbáme na to, aby naše výrobky dosahovali tú najvyššiu kvalitu. Preto všetky testujeme🧪 🥼 🔬 nielen podľa povinných noriem a certifikačných požiadaviek, ale aj podľa vlastných prísnych firemných štandardov. 💪 Spoľahnite sa na to najlepšie a zaistite si bezpečie pre vás aj vašich blízkych.

JAblog I Facebook

04.11.2021

Image  

Ovládanie odkiaľkoľvek

Viac ako pol milióna našich zákazníkov používa intuitívnu a prehľadnú aplikáciu MyJABLOTRON.

Zabezpečenie svojej domácnosti, firmy alebo auta tak majú doslova na dosah svojho palca, nech už sa nachádzajú kdekoľvek.

WEB Jablotron I Facebook

27.10.2021

Image  

Nešikovný zlodej

Základom úspešnej lúpeže je nezanechať odtlačky prstov a neukázať svoju tvár. 🎭 Istý zlodej z Ohia si zohnal masku hlavného zločinca zo Star Wars – Dartha Vadera. Do obchodu však vošiel bez masky a počas jej nasadzovania sa niekoľkokrát nervózne pozrel do kamery. 😅
Pozor: Nie všetci zlodeji sú hlúpi, preto sa nezabúdajte chrániť.

JAblog I Facebook

21.10.2021

Image  

Bol u nás niekto?

🚪 Predstavte si, že sa vrátite domov a čaká Vás nepríjemné prekvapenie po neželanej návšteve. 😱 Viete, ako by ste reagovali? Zákazníci Jablotronu svoju fantáziu namáhať nemusia, pretože o neželané návštevy sa postaráme my. 💪 😉 

JAblog I Facebook

14.10.2021

Image  

Ušetrite aj vo firme...

Na inteligentné vychytávky v domácnosti sme si už zvykli. Teraz si môžete uľahčiť život aj vo svojej firme a navyše ušetriť energiu. Náš systém ponúka napríklad:
📌 automatické zhasínanie v miestnostiach,
📌 zdvíhanie závory bliknutím svetiel automobilu,
📌 ovládanie žalúzií jedným dotykom,
📌 reguláciu kúrenia,
📌 a mnohé ďalšie možnosti.

JAblog I Facebook

07.10.2021

Image  

Sused verzus zlodej.

Ako dobre poznáte svojich susedov? Zlodeji sa často spoliehajú na anonymitu v spoločnom objekte. 🦹‍♂️📺 Môže sa jednoducho stať, že váš sused z tretieho poschodia podrží dvere zlodejovi, ktorý práve odnáša váš televízor. 🔒 Pozrite sa, ako vám môžeme pomôcť zabezpečiť si domov.

JAblog I Facebook

04.10.2021

Image  

Narušenie...

Vlámanie do domu, bytu alebo firmy? To nechce zažiť nikto z nás. Alarm pomáha týmto situáciám predchádzať a minimalizovať prípadné škody. Navyše, ak už k vlámaniu skutočne dôjde, alebo sa pohybuje po vašom pozemku, so zabezpečovacím systémom JABLOTRON máte istotu, že v tom nie ste sami.

JAblog I Facebook

27.09.2021

Image  

Starajte sa o svoje okolie.

Každý z nás môže ovplyvniť bezpečnosť svojho domu, bytu či chaty 🔒🏠. Ak veľkú časť domu pokrýva hustá vegetácia 🌳🌳, je to pre zlodejov ideálne pracovné prostredie. Nezabudnite preto okrasné kry a stromy pravidelne prestrihávať, aby sa zlodeji nemali kam skryť.

Facebook

23.09.2021

Image  

Inteligentná domácnosť.

Inteligentná domácnosť sa stáva stále populárnejšou, najmä v súvislosti s rozvojom internetu vecí – prístrojov ovládateľných aj na diaľku pomocou internetu 🌐🏠. V spoločnosti Jablotron vám ponúkame viac ako len vzájomnú komunikáciu spotrebičov. Naše riešenia prispôsobíme podľa vašich individuálnych potrieb pre váš inteligentný byt, dom, auto alebo firmu.
Viac informácií o našich inteligentných riešeniach ➡️ 

JAblogFacebook

08.09.2021

Image  

Auto pod kontrolou.

Vediete si knihu jázd alebo to máte v pláne? Vďaka našej logistickej jednotke môžete zabudnúť na nepotrebné papierovanie a vypĺňanie formulárov. V aplikácii MyJABLOTRON máte vždy poruke úplný prehľad o svojich vozidlách. 😉
Začnite monitorovať svoje auto už dnes.

JAblogFacebook

07.09.2021

Image  

Možno máme riešenie aj pre Vás.

Cítite sa pred odchodom z domu alebo z práce 100% pokojní a bez obáv o svojich blízkych a majetok? Môže to byť napríklad tým, že patríte medzi 1,6 milióna našich zákazníkov 👫👬👭 Ak to tak zatiaľ nie je, pozrite sa na naše riešenia na zabezpečenie domu, bytu, firmy a iných objektov. 

JAblog I Facebook

06.09.2021

Image  

 Náhrada za suseda?!

🏢👀Vedeli ste, že existuje mnoho elegantných spôsobov kontroly vstupu do spoločných priestorov a ich riadenia aj bez susedskej hliadky? 😅 Systém JABLOTRON prispôsobíme vašim potrebám tak, aby ste mali okamžitý prehľad nech ste kdekoľvek, a to nielen o zabezpečení domu.

JAblogFacebook

31.08.2021

Image  

Sám a zo supermarketu? 

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Ponuka lacných alarmov v supermarketoch a obchodoch v štýle Urob si sám sa môže zdať na prvý pohľad lákavá. Realita je však iná.

Čo Vás čaká:

Namáhavá inštalácia

Bezpečnostné hrozby

Problémy s poisťovňou

Chýbajúca profesionálna kontrola

JAblogFacebook

25.08.2021

Image  

Nepozvaný hosť.

Vylepšili ste si počas leta svoju chatu? Určite by bola škoda nechať vašu prácu a investíciu nezvaným „hosťom“. Majte svoju chatu celoročne pod kontrolou vďaka nášmu bezpečnostnému systému a aplikácii MyJABLOTRON. Zadovážte si kvalitný alarm ešte pred začiatkom jesene.

JAblog

19.08.2021

Image  

Nájdi 5 rozdielov

Pozrite sa na obrázok. Dokážete spozorovať rozdiely? 🤔
-
-
-
Rodina na dolnom poschodí má alarm JABLOTRON, na ktorý sú zlodeji krátkí. 💛🙂 Investovať do spoľahlivého bezpečnostného systému sa rozhodne oplatí.

Facebook

11.08.2021

Image  

Späť do školy.

Budete po prázdninách vyzdvihovať svoje deti zo školy alebo sa domov dostanú samé? 👦🚋  Uľahčite príchod domov predovšetkým tým najmenším. Alarm JABLOTRON 100+ dokáže ovládať aj malé dieťa. 🔑 Namiesto vstupného kódu môžu použiť našu zázračnú kľúčenku.

Facebook

09.08.2021

Image  

Ranné lúče? Kľudne...

Nebolo by skvelé zobudiť sa každé ráno hladkaný lúčmi slnka? ☀️☀️☀️ Systém Jablotron 100+ sa postará nielen o automatické otváranie a zatváranie žalúzií, ale aj o celú vašu chytrú domácnosť. 

JAblogFacebook

21.07.2021

Image  

Auto pod dohľadom

Nenásytnosť zlodejov nepozná hraníc. Ak sa chystáte tento rok na dovolenku, vezmite si so sebou alarm od Jablotronu. 🚗📱 Okrem toho môžete prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON pohodlne sledovať polohu, spotrebu paliva a najazdené kilometre vášho vozidla.
JAblog I Facebook

15.07.2021

Image  

Vždy zelená záhrada...

Stalo sa vám už, že ste sa vrátili z dovolenky a vaša záhrada pripomínala púštnu pláň? Nespoliehajte sa preto na pomoc susedov alebo na počasie a majte svoju domácnosť pod kontrolou, nech už ste kdekoľvek. Viac informácií o našom riešení chytrý domov.

Ako rieši chytrý cestovateľ zavlažovanie záhrady?

Wow – poprosí susedov

Haha – nechá to na počasie

Super – zadováži si Jablotron 100+

JAblog I Facebook

08.07.2021

Image  

Inteligentné ovládanie.

Nielen váš telefón je už dlhú dobu chytrý, ale aj vaša domácnosť, ktorú môžete ovládať na diaľku, nech už ste kdekoľvek.

Naučte ju reagovať na váš príchod. Nechajte sa privítať otvorenými garážovými dverami, príjemne jemným osvetlením a teplotou tak akurát, presne ako to máte radi.

JAblog I Facebook

06.07.2021

Image  

Chráňte svoj majetok.

Muž ukradol motorovú pílu z obchodu a ukryl ju vo svojich nohaviciach, aby potom odcudzil bicykel z parkoviska a odišiel na ňom. Zvláštny štýl jazdy čoskoro upútal pozornosť hliadkujúceho policajta, našťastie pre zlodeja však bolo po naháňačke ešte pred tým, ako sa mohol zraniť. Pamätajte – nie všetci zlodeji sú takýto hlupáci, preto nezabúdajte na svoju ochranu.

30.06.2021

Image  

Bezpečnostný tip

Nespoliehajte sa len na dobré zabezpečenie. Zbytočné ponechávanie vecí na očiach je lákadlom pre zlodejov. Predmety, ako sú náradie, kosačky a bicykle, je lepšie zamknúť v kôlni alebo garáži. Takýmto spôsobom môžete jednoducho zabezpečiť váš dom alebo byt.

23.06.2021

Image  

30 rokov s Vami.

Svoju činnosť sme spustili pred 30 rokmi ako štyria ľudia v podkroví nenápadného domu v severnom Česku. Dnes je nás v Jablotron Group 569 a naše bezpečnostné a kontrolné systémy zjednodušujú život miliónom ľudí po celom svete.

17.06.2021

Image  

Prežite pokojnú dovolenku, prázdniny... 

🏖 Leto sa nezardržateľne blíži a s ním aj čas, keď konečne budeme môcť vyraziť na dovolenku. Pred odchodom na vašu dovolenku alebo za dobrodružstvom si však nezabudnite skontrolovať alarm - aj ten si na správne fungovanie vyžaduje z času na čas trochu starostlivosti. Základné overenie funkčnosti a nastavení môže vykonať váš montážny partner na diaľku cez internet. Ak je jeho prítomnosť nevyhnutná, napríklad v prípade potreby výmeny batérie alebo niektorého komponentu, dohodnete si spoločne termín návštevy. Viac informácií o tom, ako si užiť bezstarostnú dovolenku nájdete v tomto článku.

08.06.2021

Image  

Prispejte k ochrane cennosti

Nespoliehajte sa len na kvalitné zabezpečenie – my všetci môžeme prispieť k ochrane svojho domu. Nenechávajte žiadne cennosti na očiach. Cennosti uschovávajte v dome na viacerých nepredvídateľných miestach alebo si zakúpte kvalitný trezor. Večer zaťahujte závesy alebo žalúzie, aby vám do domu alebo bytu nebolo vidieť. V odpadkoch nenechávajte obaly od novozakúpených výrobkov alebo spotrebičov.

24.05.2021

Image  

Bezpečnejšie na cestách...

Stále viac a viac z nás sa v súčasnosti vydáva na dobrodružstvá vo svojom „dome na kolesách“. Cestovanie po vlastnej osi jednoducho frčí, k čomu jednoznačne prispela pandémia COVID. Zistili to aj rôzni zlodeji, ktorých lákajú zaparkované karavany v blízkosti lesov, lúk a rybníkov. Zabezpečenie karavanu stojí zlomok jeho ceny a režim čiastočnej ochrany vás ochráni aj počas spánku. Autoalarm môžete doplniť aj o rôzne ďalšie typy detektorov a užiť si tak naozaj bezstarostnú dovolenku. Viac o tom, ako sa chrániť na dovolenke, si môžete prečítať v tomto článku: Chráňte_svoj_karavan

21.05.2021

Image  

JABLOTRON všedný deň

Odovzdajte starostlivosť o Vašu domácnosť alarmu Jablotron. Samozrejme, že ochráni Vás aj Váš majetok. Viete ale, že môže aj efektívne riadiť a vykurovať Váš byt či dom? Pri príjazde domov Vás privíta otvorením garáže. Prevezme starostlivosť o Vašu záhradu a spustí zavlažovanie trávnika. V zime sa postará o osvetlenie príjazdovej cesty. Týmto ale jeho schopnosti iba začínajú! A aby sme nezabudli! Zabezpečovací systém JABLOTRON dôkladne ochráni pred nepozvanou návštevou aj Vašu kanceláriu. Aj keby to bola len mačka od susedov.... 😉. Pozrite si naše video.

17.05.2021

Image  

Jednoducho, rýchlo, šetrno, bezdrôtovo

Dnes už nemusíte viac čakať na rekonštrukciu. Vďaka bezdrôtovej technológií a jednoduchej inštalácii môžete tiež rýchlo zabezpečiť zabývaný dom alebo rozbehnutú firmu. Radi Vám poradíme, ktoré riešenie sa dokonale hodí pre vás. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára v časti Kontakt.

14.05.2021

Image  

Kamery od JABLOTRONu

Váš domov je to najcennejšie, čo máte. Vďaka jedinečnému prepojeniu alarmu, kamier a mobilnej aplikácie MyJABLOTRON máte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje bez nutnosti neustále sledovať telefón. Ak dôjde k spusteniu alarmu, okamžite máte prístup k videosekvencii o tom, čo sa udialo 30 s pred a 30 s po jeho spustení. Spätne môžete sledovať nahrávky spred 3 alebo 7 dní. Dokonca môžete prostredníctvom funkcie Livestream sledovať situáciu v reálnom čase. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

10.05. 2021

Image  

BEZPEČNOSTNÝ TIP

Raz sa zlodej vlámal do domu, odkiaľ ukradol kopu peňazí. Na ceste von však väčšinu poroztrácal a onedlho ho dolapila polícia. Peniaze sa napokon vrátili k majiteľovi. Pamätajte - nie každý má takéto šťastie a nie každý zlodej je takýto hlúpy, preto nezabúdajte na svoju ochranu.

03.05. 2021

Image  

BEZPEČNOSTNÝ TIP

Nespoliehajte sa len na dobré zabezpečenie – aj vy môžete prispieť k bezpečnosti svojho domu alebo bytu. Udržiavajte dobré vzťahy so susedmi, ktorí sa vám počas vašej neprítomnosti postarajú o váš domov. Ak ste sa napríklad dohodli na vzájomnom polievaní kvetov, nenechávajte kľúče ukryté na predvídateľných miestach (pod rohožkou alebo kvetináčom) – radšej si nechajte vyrobiť ich kópiu. 

23.04. 2021

Image  

JABLOTRON Cloud - bezpečnosť a dostupnosť dát

Naše Cloudové riešenie zabezpečuje užívateľom rýchlu a bezpečnú komunikáciu s ich alarmami JABLOTRON prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Dáta z alarmu sú na našom Cloude bezpečne uložené a dostupné kdekoľvek a takmer okamžite. 

Viac informácií nájdete Tu.

09.09. 2020

Image  

Chráňte aj svoje okolie

Okolie domu, záhrada aj vonkajší nábytok sú tiež Vašim súkromím. Chráňte si ho aj počas nadchádzajúcich dovolenkových dní. So systémom JABLOTRON 100+ je možné zapnúť vonkajšiu ochranu, ktorú tvoria vonkajšie detektory, kamery alebo infrazávory tak, aby ste dostali poplachovú informáciu už pri pohybe na pozemku. Nedovoľte narušiť vaše súkromie.

Viac informácií nájdete tu.

24.06. 2020

Image  

Nový diaľkový ovládač

Prinášame na trh inovovaný obojsmerný diaľkový ovládač. Ponúka vylepšenia ako napr. odolnejší materiál, optimalizované tlačidlá, predĺženú životnosť batérie alebo vylepšenú komunikáciu. Samozrejme, nezabudli sme ani na dvojtlačidlovú verziu.

Viac informácií nájdete tu.

09.06. 2020

Image  

Zabezpečenie firmy alarmom JABLOTRON 100+

Aj v tejto neľahkej dobe pandémie COVID 19 sme svedkami vykrádania objektov. Sú to čoraz častejšie povinne uzatvorené obchodné prevádzky, ako napr. kaderníctva, holičstvá, kaviarne, reštaurácie, bary a pod. Častokrát sú terčom zlodejov z dôvodu nízkej úrovne ochrany. Zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ spoľahlivo zaznamená narušenie objektu a okamžite spustí poplach sirénou, ktorý páchateľa vyruší. Zároveň je informácia o poplachu zaslaná majiteľom do mobilnej aplikácie MyJablotron, na nastavené mobilné telefónne čísla alebo aj na Pult Centralizovanej Ochrany (PCO), ktorý môže ihneď vyslať na miesto zásahovú jednotku.

Viac informácií nájdete tu.

28.04. 2020

Image  

Jednoduché a bezpečné ovládanie alarmu

Segmenty na klávesnici fungujú ako semafor. Zelená signalizuje vypnutý alarm a červená znamená STOP, objekt je chránený. Ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ je zároveň bezpečné. Každé vypnutie alarmu totiž vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadania kódu.

Viac informácií nájdete tu.

14.02. 2020

Image  

Ochránime vás pred plynom, ohňom alebo vodou

Myslíme aj na nebezpečenstvo hroziace pri úniku horľavých plynov (zemný plyn, metán, propán, bután), na požiar, zaplavenie alebo detekciu oxidu uhoľnatého. Nebezpečenstvo signalizuje siréna, blikač, SMS alebo mobilná aplikácia MyJABLOTRON. Kompletná ochrana s JABLOTRON 100+.

Viac informácií nájdete tu.

09.01. 2020

Image  

Automatické ovládanie osvetlenia

Systém JABLOTRON 100+ umožňuje automatické rozsvietenie vašich vianočných svetiel v nastavenom čase. Akékoľvek svetlá sa môžu rozsvietiť tiež po tom, čo vypnete alarm, či vstúpite do určitej miestnosti. Alebo môžete v prípade potreby rozsvietiť aj vzdialene prostredníctvom aplikácie MyJablotron.

Viac o funkciách systému JABLOTRON 100+ nájdete tu.

04.12. 2019

Image  

Pohodlné ovládanie brány s JABLOTRON 100+

Už nebudete hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí do vášho auta nainštalovať vysielací modul systému JA-100+, ktorý vyšle signál a otvorí bránu v momente, keď zablikáte svetlami. Bránu môžete v prípade potreby otvoriť aj vzdialene v aplikácii MyJABLOTRON.

Viac o možnostiach ovládania nájdete tu.

25.10. 2019

Image  

Ovládanie kúrenia alarmom JABLOTRON 100+

Súčasťou systému JABLOTRON 100+ môžu byť aj komponenty, ktoré dokážu ovládať kúrenie. Ovládanie je možné vzdialene cez aplikáciu MyJABLOTRON, lokálne pomocou klávesnice v interiéri, nastavením týždenného programu alebo nastavením automatických akcií, ktoré zabezpečia napr. prepnutie kúrenia na ekonomickú teplotu zároveň s aktiváciou alarmu. 

Viac informácií nájdete tu.

18.09. 2019

Image  

Nová súprava autoalarmu

Predstavujeme novú súpravu autoalarmu, ktorá je vhodná pre inštalácie do obytných vozidiel, obytných prívesov, karavanov, ale môže byť použitá aj do iných mobilných objektov ako napr. stavebné bunky, pracovné stroje, kamióny alebo aj lode. Súprava obsahuje náklonový snímač, dva bezdrôtové detektory pohybu a bezdrôtový magnetický detektor otvorenia dverí/boxov/garáže.

Viac informácií o súprave nájdete tu.

10.08. 2019

Image  

Náš alarm chráni aj pred požiarom

Súčasťou zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ sú aj detektory dymu a teploty. Tie reagujú na dym, prípadne zvýšenú teplotu v objekte akustickou signalizáciou. Môžu vás o tejto situácii informovať aj na diaľku prostredníctvom push notifikácie alebo SMS správy. 

Viac informácií nájdete tu.

11.07. 2019

Image  

Zavlažovanie trávnika na diaľku

Už nemusíte riešiť kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará zabezpečovací systém JABLOTRON 100+. Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo si ho môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas. 

Viac informácií nájdete tu.

25.06. 2019

Image  

Váš dom vás bude poslúchať

Alarm JABLOTRON 100+ sa nestará iba o vašu bezpečnosť. Dokáže toho omnoho viac. Pridaním ovládacích modulov získate inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Na diaľku zvládnete napríklad zapnúť kúrenie, osvetlenie, či zavlažovanie alebo otvoriť garáž. Okrem toho môžete nastaviť akcie v kalendári, či automatické akcie. 

Viac informácií nájdete tu.

17.05. 2019

Image  

PIR detektor pohybu so základnou imunitou proti zvieratám

V produktoch tiež nájdete nový PIR detektor, ktorý slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb až do vzdialenosti 12 metrov a zároveň spĺňa základnú úroveň PET imunity. Detektor ignoruje pohyb drobných zvierat do 25 kg s maximálnou výškou 40 cm až do vzdialenosti 7 metrov a spĺňa certifikáciu EN a Incert. Viac informácií nájdete tu.

27.04. 2019

Image  

Ocenenie Business Superbrands Slovakia 2019

Naša značka JABLOTRON bola porotou Brand Council ocenená cenou Business Superbrands Slovakia aj pre rok 2019, čím sa znovu zaradila medzi najúspešnejšie B2B značky Slovenskej republiky. Porota zložená z profesionálov v oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu, hodnotí značky podľa vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie brandu, inovácie či prestíž.

27.03. 2019

Image  

Jablotron na výstave Coneco v Bratislave

Aj tento rok sa zúčastníme veľtrhu CONECO, ktorý sa uskutoční v dňoch 27. - 30.3. 2019 na výstavisku Incheba Expo Bratislava. V našej expozícii bude predstavený inovovaný inteligentný zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ a ďalšie produkty z nášho portfólia. Nájdete nás v pavilóne B1, stánok č. 216.

Tešíme sa na vašu návštevu.

01.03. 2019

Image  

Pozvánka na veľtrh Nábytok a Bývanie v Nitre

Radi by sme vás pozvali na návštevu našej expozície na veľtrhu Nábytok a Bývanie, ktorý sa uskutoční v dňoch 5. - 10.3. 2019  na  výstavisku Agrokomplex Nitra. Nájdete nás v pavilóne M4, stánok č. 31.

Tešíme sa na vašu návštevu.

20.02. 2019

Image  

Nový JABLOTRON 100+

Nový systém s výrazne širšími možnosťami využitia, množstvom nových funkcií alebo vylepšenými detektormi. To je nový JABLOTRON 100+. Viac informácií nájdete tu.

04.02. 2019

Image  

Pozvánka na veľtrh For Arch v Prahe

Radi by sme vás pozvali na návštevu nášho stánku na stavebnom veľtrhu For Arch, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. - 22.9. 2018 na výstavisku PVA EXPO Praha v Letňanoch. Nájdete nás v hale č. 4, sekcia: 4B13.

Tešíme sa na vašu návštevu.

05.09. 2018

Image  

Majte svoju chatu pod kontrolou

Náš GSM ovládač a hlásič GD-04K má veľa šikovných funkcií, ktoré ocení každý chatár a chalupár. Dokáže ešte pred Vašim príchodom ohriať vodu v bojleri, zakúriť alebo Vás upozorní na požiar či haváriu vody. Informácie dostanete prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo SMS správou. Viac informácií nájdete tu.

28.07. 2018

Image  

Vylepšená aplikácia MyJABLOTRON

Najnovšia aktualizácia mobilnej aplikácie MyJABLOTRON prináša nové widgety, vďaka ktorým dokážete ovládať Váš zabezpečovací systém Jablotron 100 až 5-krát rýchlejšie ako doteraz. K dispozícii je aj digitálny zoom kamery a ďalšie vylepšenia. Stačí si stiahnuť alebo aktualizovať mobilnú aplikáciu. Viac informácií nájdete tu.

07. 05. 2018

Image  

CONECO 2018

Zúčastnili sme sa medzinárodného veľtrhu CONECO v Bratislave, kde sme predstavili náš zabezpečovací systém Jablotron 100 a jeho videoverifikačné IP kamery. Získali sme ocenenie Zlatý Leonardo za kreatívne riešenie expozície. Krátku video reportáž televízie Markíza si môžete pozrieť tu.

11. - 14. 04. 2018

Image  

Ocenenie za videoverifikačné IP kamery

Náš pokrok v oblasti videoverifikácie najnovšie ocenila aj porota veľtrhu AMPER 2018. Získali sme jej čestné uznanie za IP kamery! Cenu prevzal regionálny manažér predaja pre ČR a SR Antonín Švorc.

26. 03. 2018

Image  

Videoverifikačné IP kamery

Spoločnosť Jablotron predstavuje nové kamery rozširujúce možnosti zabezpečenia. Vďaka prepojeniu s aplikáciou MyJABLOTRON máte svoj domov úplne pod kontrolou bez nutnosti neustále sledovať telefón. Systém automaticky vytvára minútový záznam o každej udalosti z alarmu JABLOTRON 100 a poskytuje tak okamžitý prehľad. Viac informácií o kamerách sa dozviete tu.

01. 02. 2018

Image  

Ocenenie: TOP 10 firiem regiónu za rok 2016

Spoločnosť Jablotron Slovakia, s.r.o. sa umiestnila v rebríčku TOP 10 najzdravších firiem žilinského kraja za rok 2016 v kategórii: obchodné spoločnosti s obratom od 2 do 9,99 miliónov eur. Toto ocenenie udeľuje denník Hospodárske Noviny s partnermi už tretí rok len firmám, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. Teda takým, s ktorými obchodovať nie je riziko, svoje záväzky dokážu platiť načas a pri ktorých sa zákazníci nemusia obávať napríklad reštrukturalizácie či až bankrotu.

05. 12. 2017

Image  

GSM ovládanie kúrenia

Spoločnosť Jablotron uviedla na trh nový produkt, ktorý dokáže ovládať zdroj tepla lokálne pomocou izbového termostatu alebo vzdialene prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON. Na výber je zbernicový alebo bezdrôtový termostat. Mobilná aplikácie obsahuje navyše v porovnaní s termostatom aj pokročilé funkcie ako napr.: zobrazenie relatívnej vlhkosti, nastavenie extra komfortnej teploty, zobrazenie grafov priebehu teploty a vlhkosti, notifikácie a pod. Viac informácií nájdete tu.

23. 10. 2017

Image  

OCENENIE 2017

Spoločnosť Jablotron bola vyhlásená Gentlemanskou firmou roku 2017 v ČR. Toto ocenenie získavajú firmy, ktoré pri svojich ekonomických aktivitách ctia princípy etiky, spoločenskej zodpovednosti, podpory rozvoja vedy a výskumu, ekológie a dlhodobej udržateľnosti podnikania. Spoločnosť získala v tomto roku aj ocenenie: Progresívny zamestnávateľ regiónu roku 2017 v kategórii do 500 zamestnancov (1. miesto v Libereckom kraji, 4. miesto celorepublikovo).

13. 07. 2017

Image​​  

IFSEC 2017

V týchto dňoch sa zúčastnime európskeho veľtrhu IFSEC International 2017 v Londýne, kde svoje produkty prezentujú najväčší svetoví výrobcovia bezpečnostných technológií. Naša interaktívna expozícia zoznamuje návštevníkov s našimi výrobkami a službami.

23. 06. 2017

Image  

ELO SYS 2017

Zúčastnili sme sa medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvetlenia a telekomunikácií ELO SYS v Nitre. Predstavili sme náš zabezpečovací systém Jablotron 100 a jeho novinky, ako sú napríklad nové dizajnové detektory pohybu alebo Izbové termostaty. Krátku videoreportáž od TOUCHIT z tohto veľtrhu si môžete pozrieť v tomto videu.

23. - 26. 05. 2017

Image​​  

Amper 2017

V uplynulých týždňoch sme prezentovali naše nové aj vylepšené výrobky a služby na veľtrhoch v CeBIT v Hannoveri, AMPER v Brne, MIPS v Moskve a CONECO v Bratislave. Nový interaktívny stánok už čoskoro predstavíme aj v ďalších lokalitách.

10. 04. 2017


 

Aktuality spoločnosti

 

Zapožičanie termografickej kamery na snímanie tepelných únikov stavby, alebo teploty predmetov zadarmo?

Našim partnerom ponúkame bezplatnú trojdňovú zápožičku profesionálnej termografickej kamery a to kedykoľvek aj opakovane.

Nie ste ešte našim partnerom?

Nevadí, aj Vám ponúkame možnosť za minimálnu cenu si termografickú kameru zapožičať.

Informujte sa o cene prenájmu a dostupnosti kamery na 0917 438 467, obchod@techmen.sk

Image

Kamerový systém pre váš dom, byt alebo firmu

Image

Environmentálna ochrana

Image

 

Inteligentné funkcie, ktoré uľahčia váš život.

Image 

Chráňte svoj domov prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON

Image

 

Uvažujete nad zabezpečovacím systémom?

Postupne Vám predstavíme jednotlivé produkty zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ a ich funkcie, ktoré ochránia Váš majetok.

Image

 

Dňa 12.04.2022 sme sa zúčastnili Školenia TOP montážnych partnerov na Slovensku v roku 2021

Image

V Šamoríne sme pre Vás otvorili showroom.

Pri príležitosti otvorenia showroomu v Šamoríne máme pre Vás darček vo forme montáže systému JABLOTRON len za 1 € bez DPH!

Akcia ukončená.

28.6.2019 - 1.8.2019


Nové webové stránky

Vitajte na nových webových stránkach našej spoločnosti. Nájdete tu všetky potrebné informácie o nás a produktoch JABLOTRON. Neváhajte nás kontaktovať - vždy Vám radi poradíme.

21.2.2018