Bezpečnostný alarm JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

alarm

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

ovládanie​​​​​​

 

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

bezdrátový alarm​​​

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete vďaka bezplatnej aplikácii MyJABLOTRON z vášho smartfónu alebo počítača odkiaľkoľvek. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

mobilné zariadenia​​​​​

 

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

rodina​​​​​​

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám pomôžeme s výberom.

Rozsvietenie svetla

osvetlený dom​​​​

Vyhrievanie bazéna

vyhrievaný dom​​​

Zavlažovanie záhrady

zavlažovanie​​​

Otváranie garáže

závora​​​​​

 Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: